Reklam
Ana Sayfa
Etkinlikler
Oyunlar
Bilmeceler
Tekerlemeler
Parmak Oyunları
Boyamalar
Şarkılar
Masallar
Okullar
Öğretmenler İçin
 
Mevzuat
Hakkımızda
Dosya Ekle
 
 
E-Okul
Boyama Oyunları
 
Gizlilik Politikası
HAKKIMIZDA
     Okul öncesi eğitimin gerekli hale geldiği günümüzde,halen bir çok aileye, çocukların 0-6 yaş döneminde alması gereken eğitimin önemi tam anlamıyla anlatılamamıştır. Ülkemizde bunun sıkıntısı hala yaşanmaktadır. Oysa çocukların 7 yaşına kadar almış oldukları eğitim; başarılı, sağlıklı, bireysel yaratıcılığı ve özgüven duygusu gelişmiş birey olarak yetişmesi, kişilik gelişimlerinde ve gelecekte hayatlarını şekillendirmede çok önemlidir.
    İşte bu sebeple Okul Öncesi Öğretmenlerimize çocuklarımızı yetiştirirken kullandıkları her türlü bilgi ve belgeyi biz onlar için bir araya getirelim ve onlara sunalım istedik.
    Sitemizde bulunan her türlü belge ve bilginin bazıları netten bazıları ise kendi yaptıklarımız etkinliklerden vb oluşmaktadır. Bulduğumuz her fırsatta elimizdeki her türlü bilgi veya belgeyi sitemize aktaracağız. Yani sitemiz her hafta güncellenen içereriğiyle karşınızda olacaktır. Eğer sizde bizimle yapmış olduğunuz etkinlikleri vb paylaşırsanız, Sitemizi öğretmenlerimiz için zengin içerikli bir Okul Öncesi Portalı haline getiririz.
    Eğer sitede bulunan bilgi ve belgeler haricinde özel olarak istediğiniz bir etkinlik, Boyama sayfası olursa bizde aşağıda bulunan iletişim panelinden iletebilirsiniz. Ayrıca sitede bulunmasını istediğiniz bölümleri, telif hakları ile ilgili sorunları, bizimle iletişime geçmek istediğinizde iletişim panelimizi kullanabilirsiniz.

                                                                                                                                          Site Yönetimi
İLETİŞİM
Adınız Soyadınız :  
 Mail Adresiniz :     
Mesajın Konusu :  
Detay :  
                                   

  © Copyright 2008 www.anaokulum.org
  Sitede bulunan her türlü içeriğin birkısmı bizzat uygulanan birkısmı ise internetten okul öncesi öğretmenleri için derlenmiştir.
Telif hakkını ihlal edecek içeriğe rastlarsanız lütfen admin@anaokulum.orga mail ile bildiriniz.
  oyun komedi sohbet siteleri