Erkam Yıldırım Hangi Okul Mezunu?

Binali Yıldırım’ın oğlu Erkan Yıldırım’ın lisans mezunu olduğu fakat hangi üniversiteden mezun olduğu bilinmemektedir. (Erkan Yıldırım) Biyografi Türk siyasetçilerinden olan Binali Yıldırım’ın oğlu Erkan Yıldırım, 1984 yılında hayata gelmiştir.

Derin Denizcilik kime ait?

Yeni gemiler

Erkam ile kız kardeşi Büşra Bahar Yıldırım’ın sahibi oldukları Derin Denizcilik gemi işletmeciliğinde de işlerini ilerletti. Derin Denizcilik iki ayrı geminin işletmeciliğini üstlendi.

Kemal Yıldırım kimdir?

Kemal Yıldırım (d. 15 Mayıs 1958, Ordu), eski futbolcudur. * Yalnızca lig maçları ve gollerini içerir. Doğduğu şehrin takımı olan Orduspor’da futbola başlayan Kemal Yıldırım ardından Galatasaray, Zonguldakspor, Adana Demirspor, MKE Ankaragücü, Sakaryaspor, Gençlerbirliği, Zeytinburnuspor ve Bakırköyspor’de forma giydi.

Kemal Yıldırım Erzincan Kimdir?

Kemal Yıldırım Kimdir? Kemal Yıldırım, 2978 yılında Adana’da doğdu. Açık Öğretim Fakültesi mezunu olan Yıldırım, evli ve bir çocuk babasıdır. Kemal Yıldırım, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Demokrat Sol Parti Adana Yumurtalık Belediye Başkan Adayı oldu.

Yıldırım’ın oğlu ne iş yapıyor?

Erkam Yıldırım, Türk iş insanı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin son başbakanı Binali Yıldırım’ın oğlu. Yıldırım, 2002’den bu yana deniz ticareti ve gemi taşımacılığı ile ilgilenmektedir.

Taner ay iş adamı kimdir?

Almanya’da yaşayan Kırşehir’li iş adamı ve Kırşehir Belediyespor Başkan adayı Taner Ay, Bulgaristan’da trafik kazası geçirerek yaşamını yitirdi. Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyesi, ATO Meclis Üyesi Efe Bezci Taner Ay’ın ölüm haberini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu.

Binali Yıldırım tahsili nedir?

Eğitimi. Orta öğrenimini 1970 yılında Piri Reis Ortaokulu’nda, lise öğrenimini 1973 yılında Kasımpaşa Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldu ve aynı bölümde yüksek lisans yaptı.

You might be interested:  Yks Okul Birincileri Nasıl Tercih Yapacak?

Murat Yıldırım kaç çocuğu var?

Murat Yıldırım ile eşi İman Elbani son zamanlarda magazin dünyasının en çok konuşulan ismi. Çift 7 yıl önce evlendi. Mutlulukları son sürat devam eden Murat Yıldırım ve İman Elbani’den çocuk müjdesi henüz gelmedi. Yıldırım, sosyal medya hesabından biricik eşi ile olan karelerini sık sık paylaşıyor.