Hangi Illerde Okul Tatil?

Türkiye’nin doğusunda etkili olan kar yağışı bazı illerde eğitimi aksattı. Buna göre; Muş, Ağrı, Bitlis, Ardahan, Erzurum, Kars ve Gümüşhane’de yoğun kar yağışı nedeniyle okullar bugün tatil edildi. Mart ayıyla birlikte bahar beklenirken Türkiye halen bazı bölgelerinde yoğun kar ve soğuk hava etkisini gösteriyor.

3 Mart 2022 Denizli okullar tatil mi?

Denizli Valiliği, olumsuz hava şartlarının insan sağlığı ve trafik güvenliği açısından risk oluşturduğunu, bu sebeple de kent genelinde tüm seviyedeki okullarda yüz yüze eğitime 3 Mart perşembe günü ara verildiğini açıkladı.

VAN 24 Mart okullar tatil mi?

Valilikten yapılan açıklamada, elverişsiz hava koşulları kapsamında 5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 11/C maddesi gereğince; 24 Mart 2022 Perşembe günü il genelinde eğitim-öğretime 1 gün süre ile ara verildiği belirtildi.

4 Mart okullar tatil mi?

‘İlimiz genelinde 4 Mart 2022 Cuma günü Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı tüm kademe okullar, özel ana okulları, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, muhtelif kurslar, özel motorlu taşıtlar sürücü kursları faaliyetlerine 1 gün süreyle ara verilmiştir.

Okul nerelerde tatil?

11 ilde yüz yüze eğitime kar engeli! Son dakika haberine göre Balıkesir, Samsun, Isparta, Yozgat, Kırşehir, Kırıkkale, Giresun, Çorum, Bartın, Zonguldak ile Konya’nın 6 ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle yüz yüze eğitime 1 gün ara verildi.

You might be interested:  Okul Öncesinde Çevre Eğitimi Nasıl Verilir?

4 Mart Niğdede okullar tatil mi?

`İlimiz genelinde 4 Mart 2022 Cuma günü Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı tüm kademe okullar, özel ana okulları, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, muhtelif kurslar, özel motorlu taşıtlar sürücü kursları faaliyetlerine 1 gün süreyle ara verilmiştir.

Milli Eğitim Bakanlığı okullar tatil mi?

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, öğrencilerin ‘Okullar tatil olacak mı?’ sorusuna, ‘Okullar tatil olmayacak.’ diye yanıt verdi.

Vanda 24 Mart 2022 okullar tatil mi?

İlçe merkezlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Başkale Kaymakamlığından yapılan açıklamada, ‘Yoğun kar yağışı riski nedeniyle 24.03.2022 Perşembe (Bugün) ilçemiz genelinde ilk ve orta dereceli eğitim öğretim(Lise, Halk Eğitim, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri dahil) 1 gün tatil edilmiştir.’ Denildi.

25 Mart Van okullar tatil mi?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama sonra 25 Mart Cuma günü birçok il ve ilçede okullar tatil edildi.

Okullar ne zaman tatil 2022?

İkinci dönem, 7 Şubat 2022 Pazartesi başladı ve 17 Haziran 2022 Cuma sona erecek. İkinci dönem ara tatili ise 11 Nisan’da başladı, 15 Nisan’da sona erdi.

4 Nisan okullar tatil mi?

Okullarda birinci yarıyıl tatili 24 Ocak 2022 Pazartesi günü başlayıp 4 Şubat 2022 Cuma günü sona erdi. İkinci dönemdeki ara tatili ise 11-15 Nisan 2022 tarihlerinde yapılacak.

Aksehir okullar tatil mi?

Konya’nın Akşehir ilçesinde dün başlayan ve gece boyunca da etkili olan kar yağışı nedeniyle ilçedeki okullar bir gün tatil edildi. Akşehir’de devam eden yoğun kar yağışının ulaşımda sorun oluşturabileceği değerlendirilerek okullarda eğitime 1 gün ara verildi.

4 Mart Kayseri okullar tatil mi?

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, yoğun kar yağışının etkili olduğu ilçelerden Yahyalı, Özvatan, Hacılar ve İncesu’da okullar bugün tatil edildi. Öte yandan Sarız ve Pınarbaşı ilçelerinde de taşımalı eğitime bir gün ara verildi.

You might be interested:  E Okul Giriş Kodu Nasıl Alınır?

Okullar hangi ilde tatil Corona?

Peki bugün hangi il ve ilçelerde okullar tatil edildi? Valiliklerden gelen açıklamalara göre; Bursa, Zonguldak, Bayburt, Bitlis, Tunceli, Sivas, Çorum, Ordu, Gümüşhane, Çorum, ve Erzincan’da bugün okullar tatil edildi. İşte detaylar

Hangi illerde okullar kapandı lodos?

Şiddetli fırtına nedeniyle İstanbul, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Balıkesir, Çanakkale, Tekirdağ, Sinop, Düzce ve Yalova’da yarın yüz yüze eğitime ara verilirken kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personel de izinli sayılacak.

16 Mart 2022 okullar tatil mi?

Van Valiliğinden yapılan açıklamada, ‘Olumsuz hava şartları nedeniyle 16 Mart 2022 Çarşamba günü İpekyolu, Tuşba ve Edremit ilçelerimizde ilk ve orta dereceli eğitim öğretim (Lise, Halk Eğitim, RAM, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri dahil) 1 gün tatil edilmiştir.