Hangi Illerde Okul Tatili Uzatıldı?

Konya’da, yoğun kar yağışı nedeniyle Meram, Selçuklu ve Karatay ilçelerinde eğitime verilen 1 günlük ara yarın için de uzatıldı. Böylece 21 Aralık 2021 il genelinde 9 ilçede okullar tatil edildi. Bitliste 75 köy yolu kardan kapandı; okullar 2 gün tatil

Sivas 11 Mart 2022 okullar tatil mi?

Valilik açıklamasında, ‘Devam eden yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle, ilimiz genelinde eğitim – öğretime 11.03.2022 Cuma günü (1) gün süre ile ara verilmiştir. Ayrıca; malul, hamile ve engelli kamu personeli de idari izinli sayılacaklardır’ denildi. -1987 Mart ayında ne oldu?

10-11 Mart okullar tatil mi?

Aybar kar fırtınası nedeniyle 10-11 Mart 2022 günlerinde birçok ilde okullar tatil edilirken, üniversitelerde de eğitime ara verildi. Kar tatilini kararını üniversite yönetimlerine bırakan YÖK, İstanbul’da devlet ve özel tüm üniversitelerde pazartesi gününe kadar yüz yüze ders yapılmayacağını açıkladı.

Sivas’ta 11 Mart okullar tatil mi?

Kar yağışı nedeniyle il genelinde eğitim-öğretime 10-11 Mart tarihlerinde ara verildiğini bildirdi.

18 Mart günü okullar tatil mi?

Açıklamada, 18 Mart Cuma günü tüm okullarda eğitim öğretime ara verildiği, aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli, hamile ve malul gazi personelin de idari izinli sayılacağı kaydedildi.

You might be interested:  Okul Öncesi Öğretmenliği Hangi Bölümden Alıyor?

11 Mart Susehri okullar tatil mi?

Sivas’ta 11 Mart Cuma g ünü için henüz okullar tatil edilmedi. Aksi bir duyuru gelinceye kadar Sivas’ta eğitimler planlandığı gibi yapımaya devam edecek.

Bomba32 okullar tatil mi?

OKULLAR TATİL OLACAK MI? Okullar tatil olacak mı? Isparta’da akşam saatlerinde başlayan kar yağışının ardından okulların tatil olup olmayacağı merak konusu oldu. Bomba 32 Haber Ekibinin yetkili makamlardan edindiği bilgilere göre, şuan için herhangi bir tatil söz konusu olmadığı öğrenildi.

Konya 11 Mart okullar tatil mi?

Gelen son dakika bilgisine göre Konya’da okullar ta Konya ve Karaman’da yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle birçok ilçede yüz yüze eğitime ara verildi. Gözler şimdi 11 Mart Cuma günü Konya’da tatil olan ilçelerde.

11 Nisan okullar tatil mi?

Birinci dönem 21 Ocak 2022 tarihinde sona erecek. Sömestre tatili hafta sonlarıyla birlikte 16 gün olacak ve ikinci dönem 7 Şubat 2022 tarihinde başlayacak. İkinci ara tatil (İlkbahar ara tatili) 11-15 Nisan 2022 arasında verilecek.

Ağrı Eleşkirt okullar tatil mi?

AĞRI. Ağrı Valiliğinden yapılan açıklamada, kentte yoğun kar yağışının etkili olduğu belirtildi. Olumsuz hava koşulları nedeniyle Eleşkirt, Diyadin, Doğubayazıt ve Taşlıçay ilçelerindeki köy okulları ile il merkezine bağlı köyler ve taşımalı eğitim gören öğrencileri kapsayacak şekilde eğitime bir gün ara verildi.

Sivas 23 Mart okullar tatil mi?

Valilikten yapılan açıklamada, “Meteorolojik yoğun kar yağışı uyarası nedeniyle, 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu’nun 11/C maddesi gereğince 23 Mart 2022 Çarşamba günü il genelinde taşımalı eğitime bir gün süreyle ara verilmiştir.

10 Mart Sivas okullar tatil mi?

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, merkez ilçe ile merkeze bağlı köylerde yoğun kar yağışı nedeniyle taşıma merkezli okullarda 10 Mart Perşembe günü eğitim öğretime tüm kademelerde bir gün ara verildiği kaydedildi.

You might be interested:  E Okul Nakil Işlemi Nasıl Yapılır?

Sivas 18 Mart okullar tatil mi?

Kayseri, Sivas, Yozgat ve Nevşehir de birçok il gibi kar yağışının etkisi altına girdi. Ülkenin batısından doğusuna pek çok ilde etkili olan kar yağışı nedeniyle okullar tatil edildi, hamile ve engelli personellerin idari izinli sayılacakları duyuruldu.

18 Mart hangi okullar tatil?

Öğrenciler ve veliler 18 Mart kar tatili açıklaması yapılan illeri araştırıyor. Aralarında İstanbul, Muş, Rize, Trabzon, Samsun ve Tekirdağ’ın da yer aldığı birçok ilde okullar tatil oldu.

18 Mart okullar yarım gün mü?

Mevzuata göre 18 Mart resmi tatil günleri arasında yer almıyor. Dolayısı ile perşembe günü okullar eğitime devam edecek, kamu kurum ve kuruluşları da standart çalışma saatlerinde mesaiye tabi olacak.

18 Mart İstanbul’da okullar tatil mi?

İstanbul Valiliği, yarın kentte beklenen yoğun kar yağışı öncesinde alınan tedbirleri açıkladı. Bu tedbirler kapsamında yarın İstanbul il genelinde okulların tatil edilmesi kararlaştırıldı.