Veyis Ateş Hangi Okul Mezunu?

KAÇ YAŞINDADIR? 48 yaşındaki Veyis Ateş, 1973 yılında Mersin’in Tarsus ilçesinde doğmuştur. Tam adı Abdurrahman Veyis Ateş’tir. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden Din felsefesi bölümünde okuyarak mezun oldu. Okul sırasında radyoculukla tanışarak medya hayatına başladı.

Veyis Ateş imam hatip mezunu mu?

Tam adı Abdurrahman Veyis Ateş’dir. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden Din felsefesi bölümünde okuyarak mezun oldu.

Veyis Ateş ne öğretmeni?

Spikerlik yaparken ayrıca özel bir kolejde Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi öğretmenliği de yapmıştır. 2013 yılında Habertürk TV’ye geçiş yapmıştır. 25 Ekim 2014 tarihinde Habertürk TV Ankara temsilciliği görevine getirilmiştir.

Okan Ateş Kimdir Kaç Yaşında?

Henüz 26 yaşında olan Okan Ateş, 1994 yılında dünyaya geldi. Medya dünyasına henüz 16 yaşındayken giriş yaptı. Okan Ateş, 2010 yılında SKY Türk’te yayınlanan ‘Empati TV’ programında yardımcı yönetmenlik yaptı.

Lider ateş kimdir?

Abdurrahman Veyis Ateş, 1973 yılında Mersin’in Tarsus ilçesinde dünyaya geldi. Lisansını Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Felsefesi bölümünde tamamlayan Ateş, üniversite yıllarında radyoya ilgi duydu ve Cem Radyo ile radyoculuk alanına giriş yaptı.

Veysi Ataş kim?

Habertürk’te Tv’de Ana Haber sunuculuğu yapan Veyis Ateş, 1973 yılında Mersin’de doğdu. Radyo ile yakından ilgili olan Ateş, radyoculuk da yaptı. 2013 yılında Habertürk TV’ye transfer oldu ve bir süre sonra Habertürk TV Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

Veyis Ateş kaç evlilik yaptı?

2016 yılında Kevser Ateş ile evliliğini noktalamıştır. Sonrasında evlilik yapmamıştır.

You might be interested:  Okul Müdürü Maaşı Ne Kadar?

Ateş kaç yaşında?

Yarışmaya İzmir’den katılan Ateş, 18 yaşındadır. Lisede aşçılık bölümünü okuyan Masterchef Ateş, 9-10 yaşlarındayken annesi işten gelene kadar yemekleri hazırladığını söyledi. Annesi muhasebeci, babası ise turizm sektöründe çalışan Ateş Durukan, yarışmaya kendini kanıtlamaya geldiğini söyledi.

Kevser Ateş kimdir?

Ateş, 2006 yılında TV NET’de çalışmaya başladı, burada Ana Haber sunuculuğu yaptı, Kürşat Bumin ve İbrahim Karagül’le Habere Bakış, Bakış Açısı, Akşama Doğru ve Kadir Mısıroğlu ile Tarih Sohbetleri, Ankara-İstanbul ve Habere Bakış programlarını sundu.

Veyis Ateş hangi kanallarda çalıştı?

Hakkında kara para aklama soruşturması yürütülen Sezgin Baran Korkmaz’dan 10 milyon euro istediği iddia edilen ve dün istifa ettiği açıklanan eski HaberTürk Tv ana haber sunucusu Veyis Ateş, hakkındaki iddialarla ilgili olarak Halk TV’de İsmail Saymaz’ın sorularını yanıtladı.

Mehmet Okan Ateş nereli?

1959 yılında Borçka/Artvin’de doğdu. Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Ekonomi Fakültesi’nden 1981 yılında mezun oldu. Meslek hayatına T.C.